Koučingas darbo vietoje

Workplace coaching
mokymų datos

Modulis 1  2024 m. Spalio           17 - 18 d.
Modulis 2  2024 m. Lapkričio     14 - 15 d.
Modulis 3  2024 m. Gruodžio     12 - 13 d.
Modulis 4  2025 m. Sausio            9 - 10 d.
Modulis 5  2025 m. Vasario          6 -  7 d.
Modulis 6  2025 m. Kovo               6 - 7 d.
Mokymai planuojami rudenį
Greitu metu paskelbsime tikslias datas
Sertifikacinė mokymų programa (ICF Level 1)

Koučingas darbo vietoje Workplace Coaching

Registracija

Šie mokymai Jums bus įdomūs, jei

Jūs - HR vadovas, HR specialistas

Išmoksite būdų, įrankių ir metodų, kaip efektyviau dirbti su žmonėmis, atliepti į jų poreikius ir padėti jiems tobulėti, atsižvelgiant į jų unikalumą.


Jūs - koučingo specialistas 
(ar norite juo tapti)

Įgysite ICF standartus atitinkantį koučingo išsilavinimą. Jums bus suteiktas ICF Level 1 sertifikatas ir 60 CCEU (išklausius programą, atlikus praktiką ir įvykdžius papildomus reikalavimus) 

Jūs - Specialistas, savo srities Profesionalas

Išaugs jūsų lyderystės ir efektyvios komunikacijos kompetencijos: išmokite efektyviai bendrauti, organizuoti rezultatyvius pokalbius, sustiprinti planavimo kokybę, skatinti tiek savo, tiek ir kolegų subalansuotą augimą.Jūs - Vadovas, Lyderis, įmonės Savininkas

Sužinosite, kaip paskatinti darbuotojų atsakomybės, našumo ir meistriškumo augimą. Kokiais efektyviausiais būdais padidinti vertybėmis grįstą žmonių įsitraukimą siekiant įmonės tikslų. 
Sužinosite naujų būdų stiprinti įmonės vizijos patrauklumą, kelti ir įgyvendinti strateginius tikslus, realizuoti sisteminius pokyčius, keisti įmonės kultūrą.

Susidomėjote? Turite klausimų?

Susisiekite

Kuo ypatingi "Workplace Coaching" mokymai?

Programa „Workplace Coaching“ leis vadovams, lyderiams ir jų organizacijoms palikti praeityje „skaldyk ir valdyk“ prinicipu paremtą vadovavimą bei pereiti prie „pasitikėk ir prisiimk atsakomybę“ filosofija grįsta lyderyste. Tai įmonėms ir komandoms sudaro sąlygas efektyviau bendrauti, sumažinti krizių ir konfliktų tikimybę, galingai įtraukti darbuotojus į veiklą, padidinant produktyvumą ir verslo rezultatus, tuo pačiu metu kuriant įkvepiančią darbo atmosferą.
Mokymai yra praktiniai: remsimės konkrečių organizacijų pavyzdžiais ir gerosiomis praktikomis, visus metodus ir instrumentus iš karto išbandysime savo realioms situacijoms spręsti ir nedelsiant pritaikysime savo darbo vietoje.
Mokymai praplečia akiratį: grupės nariai - patyrę įvairių organizacijų vadovai, lyderiai ir specialistai - ne tik drauge mokosi, bet ir praturtina vieni kitus savo unikalia patirtimi. Tai yra mokymosi, augimo ir brandos kelionė, padedanti kiekvienam geriau atskleisti ir "įdarbinti" savo unikalius talentus.
Mokymai yra pripažinti pasaulyje: "Workplace Coaching" yra integrali programos "The Art and Science of Coaching" dalis, orientuota į organizacijų ir jų lyderių poreikius. "The Art and Science of Coaching" yra žinomiausias Erickson Coaching International (Kanada), pirmaujančios pasaulyje koučingo profesionalų rengimo mokyklos, produktas - programa, kuri yra vystoma ir tobulinama jau daugiau nei 40 metų ir nuolat atitinka (o dažnai ir viršija) griežčiausius pasaulinius koučingo standartus.
Mokymai remiasi pažangia filosofija: viena iš pamatinių idėjų, kuria remiasi "Workplace Coaching" - Susitelkimo į Sprendimus principas, pelnytai pripažįstamas kaip viena iš pažangių šiuolaikinių filosofijų. Ji leidžianti neužsibūti problemoje, bet sutelkti energiją ir jėgas į geriausių sprendimų, besiremiančių vertybėmis ir galinga vizija, kūrimą bei efektyvų įgyvendinimą.
Mokymai išugdo realias kompetencijas: Programa yra akredituota Tarptautinės Koučingo Federacijos (ICF ACSTH - ICF Approved Coach Specific Training Hours). Tai reiškia, kad jos metu išugdyti koučingo įgūdžiai atitinka grežtus ICF standartus, ką patvirtina daugelio absolventų įgyti visame pasaulyje pripažįstamis Tarptautinės Koučingo Federacijos profesionalių specialistų kredencialai (ACC - Associate Certified Coach).
Mokymai yra dinamiški ir efektyvūs: "Workplace Coaching" programa suskirstyta į šešis modulius po dvi dienas, iš kurių 5 vyksta on-line formate, o baigiamasis (skirtas komandų koučingo temai) - kontaktiniu būdu. Tarp užsiėmimų dalyviai yra kviečiami praktikuotis savarankai, jiems talkina patyrę koučingo praktikai-asistentai. Tai užtikrina profesionalaus lygio kompetencijų suformavimą per trumpiausią įmanomą laiką.
Mokymų treneriai - aukščiausio lygio profesionalai: mokymo programos treneriai yra Erikson Coaching International tarptautinės trenerių komandos nariai, profesionalūs koučingo specialistai (ICF ACC, PCC ir MCC), turintys gausios darbo versle patirties.

Mokymų programos struktūra

I-oji tema: Įkvėpimas. Koučingo pagrindai.

Nagrinėsime esmines koučingo sąvokas bei principus, koučingo pokalbio struktūrą, suformuosime stiprų bazinių koučingo instrumentų rinkinį. Šios temos leitmotyvas – klausimas „Ką aš noriu pasiekti?“, vizualizacija, aiškiai suformuluotas tikslas, susitelkimo į sprendimus principas.
JŪS IŠMOKSITE:
1. Padėti kurti aiškią viziją jūsų kolegoms, klientams bei darbuotojams;
2. Formuluoti aiškius tikslus, atvedančius prie kokybiškų rezultatų;
3. Sukurti gilų tarpusavio pasitikėjimą su bendradarbiais ir klientais;
4. Užduoti efektyvius atvirus klausimus;
5. Struktūruoti pokalbį koučingo formate;
6. Taikyti motyvacijos sukūrimo ir stiprinimo instrumentus;
7. Teikti koučingo stiliaus grįžtamąjį ryšį;
8. Paskatinti klientų ir darbuotojų savianalizę bei progresą.

II-oji tema: Įgyvendinimas. Kūrybiški ir efektyvūs sprendimai. 

Nagrinėsime tokias temas, kaip planavimas ir prioritetai, efektyvus laiko panaudojimas, kūrybiškų sprendimų paieška.
JŪS IŠMOKSITE:
1. Kokybiškai ir efektyviai planuoti, pasiliekant pakankamai laisvės ir lankstumo;
2. Kūrybiškumo strategijų, padedančių sėkmingai realizuoti planus;
3. Koučingo instrumentų, darbui su klientų ir darbuotojų planų realizavimu, laiko valdymu, sprendimų priėmimu;
4. Valdyti savo ir kitų resursines būsenas.

III-oji tema: Koučingas darbe su komanda.

Išmoksime taikyti koučingo principus ir instrumentus darbe su savo komanda.
JŪS IŠMOKSITE:
1. Stuktūruoti komandinį pokalbį koučingo stiliumi;
2. Užtikrinti aukštą dalyvių įsitraukimą;
3. Pritaikyti žinomus koučingo instrumentus darbui su komanda.

Registruokitės į mokymų programą

Užpildykite registracijos formą ir mes su Jumis susisieksime,
suteiksime informaciją apie tolimesnius žingsnius.
Registracija

Workplace coaching
mokymų datos

Modulis 1 2024 m. Spalio       17 - 18 d.
Modulis 2 2024 m. Lapkričio 14 - 15 d.
Modulis 3 2024 m. Gruodžio 12 - 13 d.
Modulis 4 2025 m. Sausio        9 - 10 d.
Modulis 5 2025 m. Vasario      6 - 7 d.
Modulis 6 2025 m. Kovo           6 - 7 d.
Mokymai planuojami rudenį
Greitu metu paskelbsime tikslias datas

Mokymo treneriai

Mokymus veda ICF PCC ir MCC lygio koučingo specialistai, sertifikuoti Erickson Coaching International ir įgiję papildomą Erickson Business Trainer kvalifikaciją. 

Allison Smith

Front-End Developer
Doubtful two bed way pleasure confined followed. Shew up ye away no eyes life or were.

Paulius Ratė

Erickson Coaching International 

tarptautinis treneris
ICF PCC (Professional Certified Coach)
Erickson Certified Business trainer
ECPC Erickson Certified Professional Coach

Rae Woodman

UI/UX Designer
Extended kindness trifling remember he confined outlived. Assistance sentiments.
Erickson Coaching International yra viena iš didžiausių ir ilgiausiai veikiančių koučingo mokyklų pasaulyje. Nuo veiklos pradžios 1980-siais, Erickson International išleido daugiau nei 45000 absolventų, kuriuos sutiksite dešimtyse pasaulio šalių.
file-emptyuserlocationcalendar-fullbubble linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram