Apie mus

Erickson Coaching Lithuania (UAB "Integrali asmenybė") yra Erickson Coaching International (Vankuveris, Kanada) atstovas Lietuvoje
Mūsų misija

Transformuojame pasaulį su kiekvienu pokalbiu 

Changing the world one conversation at a time

Erickson Coaching International yra viena iš didžiausių ir ilgiausiai veikiančių koučingo mokyklų pasaulyje ir pelnytai pripažįstama kaip viena iš globalių savo srities lyderių. Nuo veiklos pradžios 1980-siais, Erickson International išleido daugiau nei 45000 absolventų, kuriuos sutiksite dešimtyse pasaulio šalių.

Erickson Coaching Lithuania koučingo mokymus rengia nuo 2014 metų, 

o koučingo paslaugas teikia nuo 2010-jų.

Mūsų mokymų dalyviai - vadovai, verslininkai, personalo vadovai ir specialistai, komandos lyderiai, psichologai, konsultantai, gydytojai, mokytojai - tai aktyvūs ir smalsūs žmonės, matantys koučingo kuriamą pridėtinę vertę.

Ugdome Tarptautinės Koučingo Federacijos standartus atitinkančias koučingo kompetencijas, reikalingas dirbant su pokyčiais, taikant koučingo metodikas lyderystėje, vadovavime, komandų darbo organizavime, žmogiškųjų ištelkių valdyme. Besirengiančius tapti profesionaliais koučingo specialistais, teikiame mentoringo paslaugas, reikalingas ICF ACC ir PCC lygio akreditacijoms.

Erickson Coaching International yra viena iš didžiausių ir ilgiausiai veikiančių koučingo mokyklų pasaulyje. Nuo veiklos pradžios 1980-siais, Erickson International išleido daugiau nei 45000 absolventų, kuriuos sutiksite dešimtyse pasaulio šalių.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram